Mod

Aktuális állások

Munkatársaink kiválasztásakor fontosabbnak tartjuk a személyes értékeket és képességeket, mint a megszerzett végzettséget. A munka elvégzéséhez szükséges szakmai tudás megszerzéséhez minden eszközt biztosítunk kollégáink számára.

IT helpdesk munkatárs

Nem hagyunk magára senkit! Mi akkor vagyunk eredményesek, ha a kollégáink azok, ők viszont akkor tudnak kimagasló teljesítményt felmutatni, ha működik a csapatmunka.

Ha téged is vonz az informatika világa esetleg van már egy alaptudásod, amit bővíteni szeretnél jelentkezz hozzánk!

Helpdesk munkatársaink képezik az erős kapcsot partnereink és a szakembereink között. Mindemellett nem csak a hibabejelentést rögzítik, hanem elsőszíntű megoldásokat is nyújtanak partnereink számára. Olyan fiatal kollégákat várunk a csapatunkba, akik informatikai és kommunikációs szaktudásukat szeretnék élesben fejleszteni, melyhez minden szakmai támogatást biztosítunk!

Feladatok:

  • Telefonon, e-mailben érkező bejelentések rögzítése a vállalatirányítási rendszerben

  •  IT eszközök hardver és szoftver hibák és feladatok első szintű megoldása (hálózat, operációs rendszer, alkalmazások) távoli hozzáféréssel

  • sikertelen hibamegoldás esetén eszkaláció a következő megoldási szintre

  • Információkérések megválaszolása

  • A magasabb szintű támogatást biztosító szervezetektől megoldási eljárások fogadása és ezek alkalmazása

  • Hibajegyek követése, ellenőrzése

Elvárások:

  • Informatikai technológiai alapismeretek

  • Precíz adminisztráció

  • Csapatban és önállóan történő munkavégzés

  • Kiváló problémamegoldó képesség

  • Proaktív és ügyfélközpontú gondolkodásmód

  • Alapszintű német vagy angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Informatikai támogatói vagy Helpdesk tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Fiatalos környezet, innovatív munkakörülmények

  • Kiváló szakmai háttér

  • Előrelépési lehetőség

  • Folyamatos belső képzések

  • Béren kívüli juttatások (cafeteria, vidéki kollégáink számára munkába járási támogatás)

  • Céges rendezvények, csapatépítő programok

Jelentkezni az alábbi adatlap kitöltésével lehet >>

Kapcsolat

Kapcsolatfelvételhez kérjük olvassa el a honlapunk adatvédelmi nyilatkozatát. Az alábbi űrlap kitöltésével és az adatkezeléshez történő hozzájárulás elfogadásával Ön nyilatkozik, hogy az adatvédelmi nyilatkozatunknak megfelelően kezelhetjük az Ön itt közölt személyes adatait.

 *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!

Hozzájárulok adataim kezeléséhez *